Nihat Doğan’dan şok eden ‘aldatma’ itirafı! ‘Aslanı evcilleştiremezsin’

Ani bir kararla evlendiği İran asıllı eşi Arezoo Gharlar ile boşanma kararı almış ve boşanma sebebi olarak Nihat doğanın eşini aldattığı iddia edilmişti. Bu iddialara ilk kez cevap veren doğan yaptığı açıklamalar ile adete ihaneti kabul etti.

Ben iyi bir eş olamadım diyen Nihat Doğan “ben başaramadım belki iyi bir sevgili oldum ama iyi bir eş iyi bir baba olamadım yaptım bir hata ben evlilik adamı değilim aslanı evcilleştiremezsin“ şeklinde konuştu.

“EVLENMEK İSTERSE KARIŞMAM”

Doğan, eski eşinin tekrar evlenmek istemesi durumunda ise karışmayacağını belirtti: “Eski eşim tekrar evlenmek isterse elbette bunu isteyebilir, yaşı genç. Yıllar önce olsa belki buna karşı çıkardım ama şimdi evleneceği kişi kimdir, iyi bir insan mı, iyi bakar mı ona diye araştırırım, ama çocuğumun velayetini de isterim.”

“GÜNLERCE AĞLADIM”

Nihat Doğan, Survivor’a katıldığı dönemi ve Pascal Nouma ile yaşadığı kavgaları da anlattı. Doğan, yarışma sırasında yaşananları “olur öyle şeyler” diyerek değerlendirdi ve “O da iyi futbolcu, ben de iyi top oynuyorum ama sonrasında barıştık tabii” dedi.

Nihat Doğan, yarışmanın o döneminde SMS oylaması olduğunu belirterek şu sözleri söyledi:

Bizim dönemimizde SMS diye bir şey çıkardılar, itiraz edemedik. Ama SMS olmasaydı ben kazanırdım, kesinlikle. Elenince çok üzüldüm, çok ağladım, günlerce otel odasından çıkarmadılar” ifadelerini kullandı. Doğan, Survivor için kendisinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Survivor, Nihat Doğan’dan öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrılıyor.

“DÜNYAYI YEDİN DOYMADIN”

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Bülent Ersoy’a karşı sert açıklamalarda bulundu ve uzun süredir devam eden kırgınlığını dile getirdi. Doğan, “Dünyayı yedin doymadın sen, benim halamdın. Bu cimriliği bırak, hayatımda senin kadar cimri insan görmedim. Oğluma beşi bir arada takacaksın dedim, sırf takmamak için oğlumu görmeye gelmedi. Çocuk büyüdü, artık sünnet olacak, bari gel kirvesi ol” şeklinde sitem etti.

“MABEL MATİZ BENİM SAYEMDE PR YAPTI”

Mabel Matiz’in “Antidepresan” şarkısını kendi yorumu ile söyleyen ve şarkının kendisi okuduktan sonra rekorlar kırdığını belirten Doğan, sitemini şu sözlerle dile getirdi: 

Mabel’e kırgınım, benim üzerimden PR yaptı, benim üzerimden reklam yaptı ama şarkıyı bana vermedi. Zaten şarkısı da çalıntı çıktı. Mahkeme sonlanıp karşı taraf davayı kazanırsa, onlara parası neyse verip şarkıyı alacağım ve ben söyleyeceğim.

Cem Yılmaz’a teşekkür etmeyi de eksik etmeyen Doğan, ödül töreninde “Yılın çıkış yapan şarkısı ‘Antidepresan’ Nihat Doğan ve Mabel Matiz” dedi. Benim hakkımı teslim etti. Mabel, hiç utanmadın mı o ödülü alırken? Pişmiş kelle gibi sırıttın orada. Yıllarca yobazlıktan, gericilikten dem vuruyorsun ama neyse, artık şarkını okumuyorum.”

“UZAYA TOHUMLARIMI BIRAKMAK İSTİYORUM”

Yusuf Güney’in astral seyahat açıklaması ile ilgili de konuşan Nihat Doğan, astral seyahatin varlığına inandığını belirtirken, Yusuf Güney’in yaptığı seyahatin türünü bilmediğini söyledi. Yusuf Güney’e çağrıda bulunan Doğan “Yusuf, seyahate giderken beni de çağır, bana da 100 yaşında bir kız ayarla bari beraber takılırız. Nihat Doğan ırkının uzaya yayılması lazım, ben de uzaya tohumlarımı bırakmak istiyorum, bana oradan acil birisini bulman lazım,” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir